Your cart is currently empty!
Valina II
Valina II – 14k gouden piercing met chrysopraas cabochon, Ø 6.7mm. Regal vibes voor conch, flat, helix, nostril, labret of medusa.
Omarm de energie van chrysopraas – kies Valina II en draag kracht, liefde en harmonie elke dag bij je. 🌿
Foto door; @mybrainhasanerror
Beschrijving
Maak kennis met Valina II, een verfijnde piercingtop met een echte chrysopraas cabochon. De ronde steen met een diameter van 6.7mm wordt omlijst door een subtiel bewerkte rand van 14 karaat geel-, wit- of roségoud. Dankzij de threadless sluiting draag je dit statement piece met gemak en zekerheid.
Chrysopraas is niet zomaar een edelsteen. Hij staat symbool voor hoop, vernieuwing en innerlijke harmonie. Door de eeuwen heen werd hij gezien als een steen die liefde en compassie versterkt en je helpt met een open hart in het leven te staan. Met Valina II draag je dus niet alleen een sieraad, maar ook een stukje spirituele energie en betekenis.
Of je deze beauty nu plaatst in je conch, flat, helix, nostril, labret of medusa: Valina II geeft elke piercing een koninklijk randje met een vleugje mystiek.
👑 Valina II – draag de koninklijke kracht van chrysopraas met stijl en betekenis.
Extra informatie
Materiaal | Massief Goud – Wit, Massief Goud – Rosé, Massief Goud – Geel |
---|---|
Natuursteen | |
Lengte | |
Breedte | |
Sluiting |