Dimple Ball

Prijsklasse: € 5,00 tot € 15,00

Dimple Ball van titanium of met 24k gelaagd goud op chirurgisch staal. Diameter; 3mm, 4mm, 5mm of 6mm.

🔩 Dimple Ball – de closure die je ring nodig heeft

Beschrijving

De Dimple Ball is een losse sluitbal voor een ball closure ring. Je kiest uit titanium of 24k gelaagd goud op chirurgisch staal. Daarnaast is het balletje verkrijgbaar met een diameter van 3mm, 4mm, 5mm of 6mm. Daardoor kun je het formaat afstemmen op de ring en de gewenste uitstraling. Een kleiner balletje houdt het geheel subtiel, terwijl een grotere maat duidelijker opvalt. Het gladde, ronde oppervlak zorgt bovendien voor een eenvoudige en tijdloze afwerking. Let wel op: je ontvangt alleen het balletje. De ball closure ring bestel je apart.

Aan beide zijden van het balletje zit een klein kuiltje, oftewel een dimple. Deze uitsparingen geven het product zijn naam. Bij het inzetten vallen de twee uiteinden van de ring precies in deze kuiltjes. Vervolgens houdt de spanning van de ring het balletje stevig op zijn plaats. Je schroeft het balletje dus niet vast. De ring klemt het tussen beide uiteinden. Daarom moeten de diameter van het balletje, de opening van de ring en de materiaaldikte goed op elkaar aansluiten. Een verkeerd formaat kan namelijk te los zitten of juist lastig te plaatsen zijn.

Weet je niet zeker welke maat je nodig hebt? Kom dan langs in onze studio om de Dimple Ball door een van onze piercers te laten aanmeten. Bovendien kunnen we het balletje direct voor je in de ball closure ring plaatsen. Dat is handig, omdat het inzetten soms speciale ringtangen en de juiste techniek vereist. Zo voorkom je dat de ring vervormt of dat het balletje tijdens het dragen losraakt. Neem bij voorkeur ook je huidige ring mee. Vervolgens kan de piercer controleren welke diameter goed in de sluiting past. Zo krijgt je ball closure ring weer een passende en stevige afsluiting.

🔩 Dimple Ball – de closure die je ring nodig heeft

Aanvullende informatie

Materiaal

,

Diameter

, , ,


Plan een afspraak

Plan een afspraak Piercing laten zetten

Beste piercingklant, let op!

Boek voor iedere piercing een aparte afspraak en boek uitsluitend voor jezelf. Wil je twee piercings? Dan plan je dus twee afspraken.

BACK DERMALS
Boek hiervoor altijd 2 afspraken.

EARSTYLING
Een afspraak geldt voor 1 oor.

Wij hanteren vanafprijzen. Afhankelijk van het gekozen sieraad kan er een meerprijs gelden.

Piercing plannen