Beschrijving
Nyx is een verfijnd maantopje met een tijdloze uitstraling. Dit sieraad is gemaakt van kobalt chroom of uitgevoerd met 18k gelaagd goud op kobalt chroom. Dankzij de internally threaded sluiting bevestig je het topje stevig op een passende post. Nyx is verkrijgbaar in 4mm en 5mm en past prachtig in een (stacked) lobe, tragus, forward helix, medusa of nostril. Het gebruik van hypoallergeen kobalt chroom zorgt bovendien voor een duurzame basis met een hoogwaardige afwerking.
De maan spreekt al duizenden jaren tot de verbeelding. In veel culturen staat zij symbool voor intuïtie, verandering en het vertrouwen in natuurlijke groei. Net zoals de maan voortdurend door haar fases beweegt, herinnert dit symbool eraan dat ontwikkeling niet altijd rechtlijnig hoeft te zijn. Daardoor geeft Nyx meer mee dan alleen een mooie vorm. Bovendien zorgen de zachte rondingen voor een rustige uitstraling die moeiteloos combineert met andere sieraden.
Hoewel het ontwerp minimalistisch oogt, heeft het veel karakter. De herkenbare halve maan trekt subtiel de aandacht zonder overheersend te worden. Daarnaast komt het silhouet prachtig tot zijn recht in een nostril of medusa, waar de vorm direct zichtbaar is. In een tragus, forward helix of stacked lobe voegt het juist een speels kosmisch detail toe aan je styling. Tenslotte maakt de combinatie van symboliek, vakmanschap en een tijdloos ontwerp van Nyx een sieraad dat seizoen na seizoen relevant blijft.
🌙 Nyx – voor de dromers, doeners en nachtbrakers





